poniedziałek, 5 sierpnia 2013

Do zobaczenia w sieci ;)

Serdecznie dziękuje wszystkim dającym lajki, odwiedzających moje strony na FB czy kanały na YT, biorących udział w dyskusji. Niestety z powodu denuncjacji mojego nazwiska przez dziennikarza Gazety Polskiej Samuela Pereirę, muszę zakończyć swoją działalność pod dotychczasowymi pseudonimami: Ewidentny Oszust / Zemsta Kwiatkowskiego / Zielony Seler -- takie działania zasugerował mój prawnik w celu uniknięcia ew. konsekwencji powyższego czynu dziennikarza Gazety Polskiej. 

Po reorganizacji zainicjuje nowe konta na FB / YT / Blogsferze i pod nowymi pseudonimami będę kontynuować swoją dotychczasową działalność.

Obiecuje zachować poziom filmików / problematyki poruszanej na blogu czy komicznych grafik i znów krok po kroku budować swoją pozycję tak jak robiłem to przez ostatnie lata. Tak naprawdę nie liczy się zadęty lans nazwiska czy pseudonimu a jakość działania -- póki co zachowałem zdrowie/wolność i to jest dla mnie najważniejsze.

P.S. co prawda to koniec pewnego etapu a nie koniec ostateczny, nie mniej jednak pod koniec każdej dyskoteki puszczano zwykle ten kawałek ;)


3 komentarze:

  1. Dude, illuminati/ Jews/ Zionism/ communism explained http://www.youtube.com/watch?v=uJucci4H18w

    OdpowiedzUsuń
  2. Naprawdę kończysz? Smutno! Często tu wchodziłam... Pozdrawiam Oszusta od Oszustki Podatkowej ;)
    http://oszustwapodatkowe.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń