piątek, 12 lipca 2013

Gigantyczny protest amerykańskich Żydów przeciw Izraelowi.

W Nowym Jorku dziewiątego czerwca odbyła się gigantyczna demonstracja przeciwko syjonistycznemu tworowi znanemu jako Izrael. Oczy Was nie mylą, w jednym miejscu protestowało ponad 10 tysięcy Żydów i było to na początku czerwca.Teraz mamy już połowę lipca jednak do tej pory ani jeden bloger (jestem pierwszy w Polsce) a co dopiero dziennikarz (zaraz by z roboty wyleciał) o tym nie napisał. Co ciekawe, filmy pokazujące to wydarzenie zostały w przeważającej mierze na portalach filmowych zablokowane. Nastąpiła totalna blokada medialna. 

Przypomina to trochę historię z aktualnym wiceprezydentem USA Joe Bidenem, który niedawno przyznał publicznie, że to (ateistyczne) środowiska żydowskie rządzące mediami przyczyniły się do skłonienia USA i świata do akceptacji pederastów i pochodnych sodomii poprzez m.in. produkcje z Hollywood. Zmowa milczenia  została jednak  przełamana, informację (jako jedyny) zacytował portal PCH24.pl

http://www.pch24.pl/wiceprezydent-usa--wartosci-zydowskie-i-homoseksualne-na-sztandarach,15179,i.html

W przypadku jednak tego protestu blokada okazała się znacznie bardziej szczelna. Poniżej prezentuje przetłumaczony przeze mnie film, zrobiony i udostępniony przez samych Żydów. Tłumaczyłem jak mogłem najlepiej, więc wybaczcie ewentualne niedostatki.


Skąd zatem pomimo blokady mam ten film? Swego czasu zaoferowałem listownie swoją darmową i pełną pomoc ortodoksom z Nowego Jorku. Zrobiłem to, ponieważ jako katolik wierzę, że należy ofiarowywać pomoc prześladowanym szczególnie gdy powodem prześladowań jest wiara w Boga, nawet jeśli są to innowiercy. Rabinat odpisał dosyć szybko. Poproszono mnie, abym przetłumaczył na język polski odezwę ortodoksyjnych Żydów do wszystkich narodów świata, w której tłumaczą dlaczego w trakcie corocznego święta Purim na całym świecie (Nowy Jork, Londyn, Melbourne),  diaspory Żydów ortodoksyjnych palą flagi Izraela (o czym media również solidarnie milczą). W dużym skrócie robią to dlatego, że wedle wiary żydowskiej bezczelny i krwawy sposób w jaki odebrano palestyńskim Arabom ziemię pod Izrael (i to co się dalej tam wyprawia), świadczy iż za tworem tym stoi nie Bóg lecz szatan i za karę naród żydowski zostanie ukarany. Poza tym elementem niezbędnym jest również przybycie mesjasza, na którego ciągle czekają gdyż nie uznają Jezusa. Patrząc na nienawiść świata do Żydów wzbudzaną właśnie bestialstwem syjonistów m.in  względem Arabów z Palestyny nabieram pewności i przekonania co do obaw ortodoksów.


Od czasu przetłumaczenia pisma ortodoksów, mam kontakt z tą żydowską diasporą i stąd również wiem o istnieniu tych materiałów, inaczej nie miałbym szans by się o tym dowiedzieć. Tylu Żydów w centrum Nowego Jorku protestuje a Wyborcza z TVNem czy media niby niezależne jak Nie?zależna.pl ani słowa nie powiedziały, co innego gdyby matka Madzi puściła bąka – NEWS dnia by był, że hej tutaj jednak nic ciekawego się nie dzieje. Syjonistyczny żołnierz bijący w Izraelu Żyda, który protestuje przeciw okupacji Palestyny to przecież dla syjonistycznych mediów coś normalnego i zdrowego i nie trzeba tym polskim gojom zaprzątać uwagi, mogło by przecież potem nie starczyć czasu, na wmawianie nam antysemityzmu.... a więc kto tu jest prawdziwym antysemitą? 

Czy nie oglądaliśmy podobnych scen na Krakowskim
 Przedmieściu, gdzie pijany ateizm atakował Krzyż?

Zagadnienie Żydów ortodoksyjnych jest dla Izraela tematem dosyć wstydliwym, nie ma się zatem co dziwić że kontrolowane przez nich media wyciszają temat. Swego czasu żydowski dziennikarz Gazety Polskiej i wielki orędownik syjonizmu Dawid Wildstein określił tych ortodoksów mianem wariatów (lub użył podobnego słowa, trudno mi przywołać precyzyjnie jego wypowiedź, gdyż po burzliwej i pełnej wulgaryzmów „debacie”  ostatecznie ją z FB wykasował). Natomiast ja, jako katolik mam o nich inne zdanie, znacznie lepsze choć rozumiem Wildsteina juniora. Jak się mógł o nich wypowiedzieć inaczej niż w sposób nieprzychylny? On – żydowski ateista, wielokrotnie mówiący iż nie wierzy? Zachował się zresztą podobnie do innego żydowskiego ateisty, prof. Hartmana, który również wyraził ostatnio negatywną opinię o osobach wierzących, choć w tym przypadku o katolikach. Najwyraźniej ludzie niewierzący mają wspólny mianownik – niechęć do ludzi wierzących. Niechęć Wildsteina juniora do ortodoksów ma oczywiście konkretny powód, wynikające z ich wiary wartości a więc krytyka istnienia Izraela stoją w sprzeczności z krwiożerczym żydowskim nacjonalizmem, któremu on kibicuje choć jawiących się przy wyczynach syjonistów jako piknikowych, polskich narodowców krytykuje na każdym kroku – on Polak! Ojciec Rydzyk o takiej „żelaznej logice” zwykł mawiać „talmudyczna mentalność”.

Izrael oraz siły, które stały za jego utworzeniem mają z ortodoksyjnymi Żydami nie tylko ten problem. Żydzi owi w swej krytyce Izraela wypominają syjonistom wiele paskudnych wątków. Wytykają im, bratanie się z Hitlerem i współprace z nim mającą na celu stworzenie możliwie najgorszych warunków dla Żydów w Europie i „zachęcenia” ich w ten sposób do emigracji na kolonizowane ziemie palestyńskich Arabów. Mało jednak kto w czasach polowania na antysemickie czarownice ma odwagę pisać o tej czy innych sprawach pokazujących zbrodnie syjonizmu. Co by się bowiem stało, gdyby podczas II wojny światowej nie doszło do Holokaustu? Najprawdopodobniej nie udało by się uruchomić Izraela. Skoro dzisiaj jest tak wielka krytyka tego tworu to jaki byłby opór, gdyby nazistowskie Niemcy nie wymordowały znacznej części religijnych Żydów? Czy "bez poczucia winy" zrzuconej później na świat przez syjonistów udało by się przekonać zachód do rabunkowej polityki względem palestyńskich Arabów? Z resztą po co szukać daleko. Wystarczy spojrzeć co polskojęzyczni syjoniści zrobili z profesorem Jasiewiczem z PAN. Ukatrupili go w przestrodze dla innych "niepokornych" naukowców, by "nie szli tą drogą". Tak samo niszczą poprzez stygmatyzację każdego, kto im wejdzie w drogę.
Ewentualnie, jeśli jesteś prostym człowiekiem z ulicy, zwyczajnie zdejmą Cię z anteny wyciągając wtyczkę.


Poniżej jeszcze małe co nie co, na temat syjonizmu oraz sposobu w jaki on działa.


Gdy człowiek zaczyna sobie zdawać sprawę z niewyobrażalnego zła, jakie stoi za syjonizmem, trudno nie zacząć sympatyzować z tymi ortodoksyjnymi Żydami, nawet jeśli nie uznają Jezusa za swojego zbawiciela.

------------------------------------------UPDATE------------------------------------------

Miło mi, że artykuł cieszy się na sieci wzięciem i zawarte tutaj informacje szybko się rozprzestrzeniają, smuci jednak fakt, iż inni blogerzy i portale kradną ten tekst i materiały bo nie podają oryginalnego źródła, czyli mojego blogu :/

19 komentarzy:

 1. Nareszcie ktos o tym mowi!!!

  Podobne protesty religinych zydow w izrelu. Deklaruja ze judaizm jest religia i zajmuje sie duchowoscia, a nie przesladowaniem Palestynczykow czy kogokolwiek innego i deklaruja izrael panstwem z aprthaidem!

  OdpowiedzUsuń
 2. Brawo, mało kto w Polsce wie, że ortodoksi są od zawsze przeciwni państwu Izrael, co prawda nie do końca chodzi o ich znęcanie się nad Palestyńczykami, raczej chodzi o ich wierzenie, że dopóki nie zjawi się mesjasz muszą żyć w diasporze.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ewidentny oszust? Raczej napisałbym o tobie raczej ewidentny manipulator. Żydzi, którzy protestują przeciwko Erec Israel, to religijne świry, a nie przyjaciele Palestyny. Naturei Karta to oszołomy, przy których polscy obrońcy krzyża są lewakami. Manipulujesz faktami, żeby udowodnić tezę. Ultraortodoksi nie są antysyjonistami z pobudek moralnych – wyłącznie fanatycznie religijnych. Oni czekają, aż Jahwe przyjdzie ustanowić na pustyni kwitnący kraj – zrobili to już ludzie, a to jest sprzeczne z literą Pisma. Tylko tyle. Nie szukaj sojuszników wśród wariatów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Ultraortodoksi nie są antysyjonistami z pobudek moralnych – wyłącznie fanatycznie religijnych." - a to bardzo ciekawe, bo na całym świecie jest tak, że to właśnie religia jest podstawą takiej lub innej moralności no więc kto tutaj manipuluje i kręci? Co do przyjścia mesjasza to również podałem tą informację.

   Usuń
  2. Czyste gołosłowie. Jedyne co można wyłowić z twojego bełkotu, to błędy logiczne z atakami personalnymi na czele.

   Usuń
 4. "Co by się bowiem stało, gdyby podczas II wojny światowej nie doszło do Holokaustu? "
  NIE DOSZLO.
  ZYDZI I SYJONISCI -MYCKA W MYCKE-WYPR5ODUKOWALI ABSURDALNY MIT HOLOKAUSTYCZNY,KTORY POSLUZYL JAKO ARGUMENT PRZY POWSTANIU "IZRAELA".
  Ortodoksi nie zgadzaja sie byc moze z syjonistami ale i jedni i drudzy uwazaja "gojow' za bydlo a "holokaust" za udokumentowany fakt historyczny.
  Mit holokaustyczny i jego zadanie
  http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=1&t=3

  Holokaust
  https://prawda2.info/viewtopic.php?t=1282

  Zapraszam do lektury.
  "Tylko prawda jest ciekawa"J.Mackiewicz

  Jerzy

  OdpowiedzUsuń
 5. Słyszałem wiele opinii na temat funkcjonowania Hasydów. Otóż nie mieli oni na początku nic lub prawie nic do państwa, aż do chwili gdy to państwo zaczęło podejmować próby włączenia ich (częściowego) w pewne dziedziny życia. I właśnie to zapoczątkowało otwarty konflikt. O co chodzi? Jak zwykle o pieniądze. Hasydzi nie chcą robić nic poza studiowaniem Tory i kiwaniem się w takt modlitwy. Ale przecież te studia i kiwanie się wymaga środków do życia, a te nie pochodzą ze studiów i modlitewnej gimnastyki. Wymyślili więc taki sposób - Ty Izraelu i ty diasporo światowa daj nam kasę, a my będziemy mogli spokojnie studiować i kiwać się. To taka umowa podobna do katolickiego konkordatu :-) I wszystko było prawie dobrze, do czasu gdy postawa Hasydów zaczęła demoralizować młode pokolenie, a rząd w Telawiwie zażądał pewnej ofiary i wtedy się zaczęło.

  Każda prawda ma jednak dwa oblicza. Hasydzi uzurpują sobie prawo do wszechwiedzy i jedynie prawdziwej mądrości, podobnie jak niektórzy dostojnicy koś. kat.

  OdpowiedzUsuń
 6. To są trudne zagadnienia. Tu chodzi o chazarów, czyli wschodnich żydów i ich chana Abdula All Raschida, który występuje pod pseudonimem Rothschild.
  Chazarowie to potomstwo Kaina umieją tylko mordować, oszukiwać, kłamać, to naród koczowniczy, nigdy nic nie wybudowali ani nie maja naukowców poetów pisarzy, filozofów. Zajmują się tylko interesami i mordami. żydzi prawdziwi nazywają sie sefardyjscy i pochodzą z Egiptu, chazarowie nazywają się aszkenazyjscy pochodzą z wschodu, (ich kraj był między Persją a chantem mongolskim) oni już raz chcieli zlikwidować zydów sefardyjskich w krematoriach, sa na YT filmiki gdzie sefardyjscy przepraszają inne narody za to co im uczynili chazarowie.
  U nas takie przykładowe chazary to Adaś Radek Vincenty Olo Bul-Gajowy wszyscy oni to synowie NKWDzistów a zarazem zydów wschodnich. Oni naprawdę nie zawahają się przed najgorszym świństwem - mają za sobą setki lat praktyki ludobujczej. Chanat Chazarski przed przyjęciem religii żydowskiej około 1200 roku czcił wcześniej lucyfera, ich rozrywką było rzucanie dzieci do dołów z wściekłymi psami. Wszędzie gdzie migrowali chazarowie tam są sterty trupów, Całą historia regionu skąd wystartowali do podboju jest usłana trupami, Katyń to tylko punkt na ich szlaku.
  Dlatego ten film mnie nie dziwi.
  Proszę zdajcie sobie sprawę z tego że na izraelskiego premiera tego aktualnego - jest nałożona przez żydów najcięższa jaka istnieje klątwa śmierci! A czy wiecie, że przedni premier izraela leży w śpiące i ma martwy mózg. To on jest antychrystem wcielonym, żydzi go jakoś powstrzymali, ale ci drudzy trzymają przy życiu trupa położonego na garści ziemi bo tak długo jak on tu jest na Ziemi mają niesłychane wpływy na tym świecie. Walka trwa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawisz ciekawe rzeczy, niestety mieszasz je z religijnym zabobonem i legendami. Tym niemniej sytuacja Żydów jest specyficzna, nie dość że diaspora, to jeszcze schizma.

   Usuń
  2. Dobrze, ze sa porządni Żydzi jak David Cole i Norman Filkenstein, którzy mówią odważnie prawdę o tych zwyrodnialcach syjonistycznych.

   Usuń
 7. Interesujący materiał. Dziękuję. Moim zdaniem protesty ortodoksyjnych Żydów to przede wszystkim protesty przeciwko zeświecczeniu takich pojęć jak "Żyd", czy "Izrael". Niestety lub stety społeczeństwo żydowskie jest bardzo podzielone i ukierunkowane na wiele rozmaitych idei. Jedną z nich jest oczywiście postkomunistyczna międzynarodówka strojąca się dzisiaj w lewicowe szaty wyzwolicieli społeczeństwa. Inną z nich jest działające prężnie Holocaust Industry. Jeszcze inną są wspomniane organizacje ortodoksyjnych Żydów walczących o zachowanie związku między żydowskością, a judaizmem. Podobne zachowania są widoczne między innymi na polskiej scenie politycznej, choć z oczywistych względów nie są one śledzone z takim zainteresowaniem jak wspomniane w materiale wydarzenia zza oceanu. Dlaczego media o tym milczą? Cóż, póki co ortodoksyjni Żydzi nie dorobili się jeszcze takiego arsenału, który potrafiłby zmieniać świadomość masowego odbiorcy. Możliwe, że oni sobie nawet z tego nie zdają sprawy! A CNN, Hollywood, Newsweek, Pentagon, Biały Dom i inne amerykańskie ośrodki zmieniania trendów i mód? Cóż, one nigdy nie były w rękach ludzi przywiązujących wagę do wiary swoich przodków.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy wygooglowac "Żydowskie elity rządu polskiego", by doznać palpitacji serca, kto tak naprawdę rządzi Polską.

   Usuń
 8. "Ewidentny Oszust" napisał: "Poniżej jeszcze małe co nie co, na temat syjonizmu oraz sposobu w jaki on działa." Przepraszam ale film został usunięty, możesz dać działającego linka? O jaki materiał chodziło, możesz podać nazwę?

  OdpowiedzUsuń
 9. W partii nazistowskiej było 150 tysięcy Żydów, pewnie syjonistycznych. Poza tym te podłe degenarackie nasienia stoją za zamachem 9/11 w Nowym Jorku. Ci sami parszywcy stoją też za anty-polską kampanią na świecie kłamiąc bezczelnie i wierutnie, że Polacy kolaborowali z Nazistami przeciwko Żydom, żądając odszkodowań od Polski. Cały ten Holokaust to biznes, co udowodnił m. in. jeden porzadny Żyd Norman Filkenstein. Polecam jego wykłady i wypowiedzi na necie.

  OdpowiedzUsuń
 10. "Czy nie oglądaliśmy podobnych scen na Krakowskim Przedmieściu, gdzie pijany ateizm atakował Krzyż?" Nie wiem kim jesteś.... Masz tu dobre materiały na tej stronie ale... dopóki nie zrozumiesz że religia jest Twoim największym wrogiem, cała Twoja praca idzie na marne... Przykro mi - musisz sam zrozumieć po co istniejesz i skąd się wziąłeś na tym świecie... Pozdrawiam... szczerze... Zyg

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie no, w nadziei na szukanie Prawdy wchodzę na ten blog z linku z tego filmu, a czytam, że jesteś niewolnikiem i wyznawcą sekty Rzymu, która z syjonistami wymordowała najwięcej ludzi w historii. Samo słowo: "katolik" jest kłamstwem.

  OdpowiedzUsuń
 12. zasadzka : http://mieczducha888.blogspot.com/2014/11/zasadzka-na-ludzi-faszywe-banknoty.html

  ,

  OdpowiedzUsuń
 13. STOP WOJNIE W GAZIE ,STOP WOJNIE W PALESTYNIE , STO P ISIS .....STOP WSZYSTKIM WOJNOM .... https://youtu.be/MBTYGPoxKSg ..... https://youtu.be/0xZSQH2DvRY

  OdpowiedzUsuń
 14. zobaczcie to - Izraelici byli ciemnoskórzy!- niesamowita wersja historii - dla mnie zmienia wszystko !
  https://www.youtube.com/watch?v=wf-Lqzakdb0&t=284s
  Żydzi Aszkanazi i starożytny Izrael Co się stało z prawdziwymi izraelitami

  OdpowiedzUsuń