poniedziałek, 15 lipca 2013

Żydowska wojna o polskie mięso.

Ktoś mógł by powiedzieć, że tej międzynarodowej zadymy z polskim ubojem rytualnym nie można było przewidzieć. Błąd! Ja się tego spodziewałem i nawet to zawyrokowałem na Twitterze zanim jeszcze ustawa została przypieczętowana głosowaniem.


Skąd to wiedziałem? Widząc bezczelność Żydów względem Polski przez ostatnie 30 lat, można było to przewidzieć. Najbardziej chyba jawny przykład, że jesteśmy żydowskim kondominium to prezydent Lech „na telefon” Kaczyński, będący wtedy jeszcze ministrem. Gdy tylko ekshumacja w Jedwabnem zaczęła wskazywać, iż to nie Polacy dokonali tam mordu na Żydach a wojska niemieckie (gestapo i Einsatzkomando SS) zadzwonił telefon w ministerstwie i w zamiejscowej poleciały wytyczne i wskazówki. Chwilę później minister sprawiedliwości i prokurator generalny w jednej osobie Lech Kaczyński wstrzymał niewygodną dla żydowskiej narracji historycznej ekshumację. Po dziś dzień dziękuje mu za to Tomasz Gross a udający nieświadomego tych faktów Jarosław Kaczyński jeździ po Polsce grzmiąc na owego Grossa. Zapomina jednak o kluczowej roli swego brata, który umożliwił Grossowi tą antypolską mistyfikację. (update - innym paszkwilantem jest znany dziennikarz Gazety Polskiej, Dawid Wildstein - on również na Tweeterze stwierdził, że Żydów w Jedwabnem mordowali Polacy!). Przypomnijmy jeszcze inną sprawę - rozpoczęcie przez  Kaczyńskiego nowej świeckiej tradycji palenia w polskim sejmie chanukowych świec, trącącej momentami okultyzmem czy wręcz czarną mszą. Patrząc na te pierwsze z brzegu fakty śmiało stwierdzam, że o ile jesteśmy kondominium niemiecko-rosyjskim to przede wszystkim jesteśmy kondominium właśnie żydowskim!

Pierwsi po sławetnym już "mięsnym głosowaniu" podnieśli wrzask Żydzi z Forum Żydów Polskich, animowanego m.in. przez dziennikarza Gazety Polskiej Dawida Wildsteina. Jeszcze przed głosowaniem, Wildstein junior argumentował, że zakazanie rytualnego uboju to atak na żydowską religię i że jeśli Polacy na to pozwolą to w końcu ten atak zostanie przypuszczony i na Polaków. Wiedzą jak nas brać pod włos. Z perspektywy obecnej żydowskiej nagonki na Polskę nie wiem, czy on nas wtedy ostrzegał czy już groził?

Prawda jest jednak inna. Rytualnego uboju w Polsce nie zlikwidowano, bo i tak go nie było. Ktoś nazywał czekoladą marną czekoladopodobną podróbę. Jeśli ktoś faktycznie wie, czym jest ubój rytualny, że jest przeprowadzany tak, iż zwierzę jest zrelaksowane i nieświadome szybkiego podcięcia gardła to nie piszę takich bajek. To co miało miejsce w Polsce z takim ubojem nie mia nic wspólnego o odprawianej każdorazowo przed ubojem modlitwie nie wspominając. Najbardziej wyrazistym przykładem tego oszustwa jest ubój „rytualny” kurczaków, gdzie modlitwa leci taśmowo z magnetofonu a kurczaki są tłuczone bez żadnego relaksu czy chociażby szacunku. Z faktycznego rytualnego uboju pozostały więc pozory a Wildstein junior, znawca religii i zwyczajów co potrafi do jednego wora wrzucić pederastów i katolików jak w rzekomej obronie ks. Baszobory, również i tutaj plecie trzy po trzy. Bardziej martwi go utrzymanie pozorów niż fakt, że sami Żydzi jedzą mięso zwierząt zarżniętych tak samo jak te spożywane przez gojów. Może gdyby nie był ateistą, bardziej by zwracał uwagę na sedno a nie pozory no ale czego się spodziewać po twórcy Hipster PRawicy?

Poniżej filmik dla ludzi o mocnych nerwach. Zostało w nim zestawione jak zabija się w sposób europejski oraz w sposób "rytualny".


Po rabanie jaki urządziło F.Ż.P. histeria przeniosła się zza wielką kałużę a gdy Żydzi z USA wchodzą do gry to strach się bać. Tak więc forum Wildsteina juniora dorobiło Kaczyńskiemu antysemickie rogi - jaka piękna katastrofa. Panie Sakiewicz wywal pan go z GP, bo Jarosław Panu nie daruje i skończą się partyjne subwencje na drukowanie pro PiSowskiej propagandy.

Póki co skończyło się na pohukiwaniach żydowskiego Knesetu oraz groźbach wielkiego przyjaciela Polski i jej naczelnego rabina - Michaela Schudricha. Zagroził on, że zabierze zabawki i wróci do Izraela. Podobno nie może mieszkać w kraju, w którym zabrania mu się jego religijnych rytuałów. Ciekawe czemu się nie zająknął, że ustawa nie dotyczy uboju na własny użytek a jedynie przemysłowego? Czy dla swej religii Michael Schudrich nie jest w stanie pobrudzić się trochę krwią? Wygodniej gdy dla niego się nią brudzą polskie goje za średnią krajową?


Póki co jest zabawnie, ale za chwile może powiać grozą. Pamiętajmy, że Żydzi w wielkiej tajemnicy trzymają w kompleksie Dimona na pustyni Negev fabrykę bomb atomowych gotowych dosięgnąć większości stolic w Europie. Osoba która to ujawniła, żydowski pracownik naukowy Mordechai Vanunu gnije z przerwami i zapewne gnić będzie do końca życia po żydowskich więzieniach.


Być może dobrym wyjściem było by zawetowanie ustawy przez prezydenta Komorowskiego? Dostać taką żydowską głowicą atomową to nie to samo co oberwać jajkiem od Ukraińca, choć i ono mogło być napromieniowane wszak Czernobyl niedaleko.


Jeśli prezydent Komorowski ma wątpliwości wystarczy popatrzeć na Syrię, gdzie Żydzi znów zbombardowali broniącego się przez muzułmańską dziczą prezydenta Bashara al-Assada. O tym co wyprawiają z palestyńskimi Arabami nawet nie wspominam. Zabijanie przez Żydów arabskich dzieci jest tam na porządku dziennym.


Jak się skończy ta mięsna zadyma? Czy Żydzi powtórzą swój manewr gdy ogłosili światowy bojkot produktów z hitlerowskich Niemiec? Taka perspektywa jest realna. Obecny premier miał przecież dziadka w Wehrmachcie a i szykujący się do przejęcia władzy Kaczyński nawet jak milczy to czuć od niego nienawistny faszyzm. Sądzę, że pod naciskiem "starszych i mądrzejszych" sprawy wskoczą jednak na "koszerny tor" i dalej do rytmu puszczanej z kasety modlitwy będą dla Żydów zarzynać polskie zwierzęta.


Tyle się posłowie napracowali, tyle nerwów a wszystko na darmo bo Polakom się wydawało, że mogą samo stanowić o swoim kraju.


7 komentarzy:

 1. DO RADNEGO MOKOTOWA,ZASIADAJACEGO W RADZIE WARSZAWY KRYSTIANA LEGIERSKIEGO!!! KRYSTIAN LEGIERSKI ODDAJ MOJE PIENIĄDZE ZAINWESTOWANE PRZEZE MNIE KLUB M25 NA MIŃSKIEJ W WARSZAWIE. WZIĄŁEM POŻYCZKĘ BANKOWĄ POD ZASTAW SWOICH MIESZKAŃ,INWESTUJĄC JE W KLUB M25,TAKŻE I SWOJĄ CIĘŻKĄ PRACĘ FIZYCZNĄ. PO ZAINWESTOWANIU JUŻ WRZYSTKICH MOICH PIENIĘDZY ,LEGIERSKI MÓJ PRAWNY WSPÓLNIK ZA POMOCĄ SWOICH GORYLI I KRUCZKÓW PRAWNYCH,USUNĄ MNIE SIŁĄ ZE SPÓŁKI,BEZ GROSZA ZWROTU MOICH WKŁADÓW FINANSOWYCH.OBECNIE JESTEM CZŁOWIEKIEM BEZDOMNYM ,ZRUJNOWANYM PSYCHICZNIE I BEZ ŚRODKÓW DO ŻYCIA I Z DŁUGAMI . OBDUKCJE LEKARZA SĄDOWEGO ZAGINEŁY W SĄDZIE. CZY BĘDĄC BYŁYM WYCHOWANKIEM DOMU DZIECKA,MAM JAKĄKOLWIEK SZANSĘ W WALCE Z PRAWNIKIEM KRYSTIANEM LEGIERSKIM,KTÓRY MA ZNAJOMOŚCI WE WSZELKICH INSTYTUCJACH PRAWA?! CZY TAKA OSOBA JAK LEGIERSKI POWINNA SPRAWOWAĆ FUNKCJE SPOŁECZNE? CZY LUDZIE KTÓRYM JEST CIĘŻKO UDOWODNIĆ ICH ZŁO,DALEJ BĘDĄ KORZYSTAĆ Z OWOCÓW NIEPRAWOŚCI KTÓRE POPEŁNILI? WESZŁA NOWA USTAWA O NĘKANIU. CZY TO JEST NĘKANIE,CZY MOJE WOŁANIE O POMOC? DLA KAŻDEGO TO COŚ INNEGO ZNACZY. WSZYSTKO ZALEŻY OD TEGO JAKĄ MASZ POZYCJĘ SPOŁECZNĄ. KRYSTIAN LEGIERSKI ILE BĘDZIE JESZCZE OFIAR?! Podp. Mariusz Cechowski

  OdpowiedzUsuń
 2. a moie to powielić w wersji filmowej jak to czyni Max Kolonko - sukces byłby nie mniejszy - a Ewidfentny Oszust i tak zdemaskowany przez zawistną konkurencję!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moje imię i nazwisko faktycznie zostało zakablowane przez Pereirę, ale nie moja twarz i póki nie zostanę dziennikarzem jakiejś dużej gazety wolałbym, aby tak zostało ;)

   Usuń
 3. Krystian Legierski radny warszawy wypowiadasz się w wielu wywiadach jak to pięknie i szczęśliwie doszedłeś do tego co masz.ale nie odważysz się powiedzieć prawdy. Powiedz wprost HIPOKRYTO co zrobiłeś z człowiekiem który ufał ludziom. Wszystko ci się świetnie układa i spełniają ci się plany ,ale moim kosztem . okradłeś mnie Legierski. Jeśli jesteś honorowy to oddaj mi dach nad głową,a nie udawaj że tak troszczysz się o innych którzy żyją w nędznych warunkach. Hipokryta to twoje imię. Noś ten napis na koszulce by inni to widzieli. Nic innego nie mogę napisać o tobie jak tylko zwykły bandzior,który się posługuje innymi ludźmi by torować sobie drogę ku władzy. Puki nie wyślesz swoich ludzi by mnie nawet odważę się napisać ZABIJĄ będę walczył o swoje. chyba że sam przemyślisz sprawę i oddasz mi skradzione przez ciebie moje pieniądze ,a tym samym dach nad głową. Skuteczność Krystiana Legierskiego to psychopatyczna umiejętność omotania ludzi mu potrzebnych: jest duszą towarzystwa, natychmiast się zaprzyjaźnia. Jestem przykładem takiego omotania. Jeśli zaś trafia na osobę odporną, staje się ciemnoskórym gejem prześladowanym przez homofobów-rasistów. Przed laty często używał tej opcji podczas ogólnopolskiej obrony klubu Le Madame za pomocą omotanych przez siebie mass mediów. Ówczesnego burmistrza Śródmieścia w latach 2005-2006 wręcz szantażował swoją orientacją seksualną. Żyjemy w czasach, kiedy orientacją seksualną można straszyć ludzi, grożąc im przyklejeniem etykiety „homofob”.

  Mariusz Cechowski 

  OdpowiedzUsuń
 4. Na czarnej szmacie trudniej dostrzec ciemny brud ale jest pewne,że szybciej od niego zgnije.

  OdpowiedzUsuń
 5. Na czarnej szmacie trudniej dostrzec ciemny brud ale jest pewne,że szybciej od niego zgnije.

  OdpowiedzUsuń